Ciasta, torty i inne nasze Słodkie Pasje

10 lipca 2020
246
Views

Domowe ciasta najlepszej jakości

Nasza pracownia słynie nie tylko z efektownych, stylizowanych wedle życzenia klienta tortów, ale również z domowych wypieków. Oferujemy więc pełen przekrój ciast znanych i lubianych przez każde pokolenie – tradycyjne torty i ciasteczka będą cieszyć się powodzeniem na wszystkich stołach, wzbudzając entuzjazm zarówno zaproszonych gości, jak i domowników. Dodatkowo wykorzystując jedynie świeże, naturalne składniki oferujemy klientom wyłącznie najlepszą jakość wypieków, a dzięki korzystaniu z owoców sezonowych sukcesywnie urozmaicamy naszą ofertę i wspieramy rodzimy przemysł. 

Ciasta weselne i komunijne 

Wraz z porami roku zmieniają się oczekiwania wobec wyrobów cukierniczych. Wiosną i latem, w pełni sezonu komunijnego i weselnego priorytetem zazwyczaj jest orzeźwienie i świeżość, bogactwo owoców sezonowych oraz lekka formuła ciasta. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, w cieplejszych miesiącach skupiając się na delikatnych formułach i smaku świeżych owoców. Mniej treściwy tort wcale nie musi być nudny; dzięki kreatywności oraz odpowiedniemu doborowi składników z łatwością nadamy każdemu ciastu wyjątkowy smak, niezależnie od sezonu i temperatur. Dostosowane do okazji aranżacje okolicznościowe sprawią, że wypiek będzie prezentować się nienagannie i stosownie do danej okazji.

Oddając się w nasze ręce oprócz wysokiej klasy wypieków zyskasz profesjonalne doradztwo i obsługę. Chętnie pomagamy naszym klientom w razie wątpliwości co do ilości porcji, dodatków czy dopasowania wypieku do danej okazji – wykorzystując spore doświadczenie pomożemy nawet najbardziej niezdecydowanym amatorom słodkości, zwłaszcza w obliczu tak ważnego wydarzenia jak ślub czy komunia.

Ciasta świąteczne 

Okres Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy jest równocześnie czasem najbogatszej oferty Słodkiej Pasji https://slodkiepasje.pl. Spełnimy oczekiwania większości klientów, wiosną zapewniając zarówno tradycyjne mazurki, serniki i babki, jak i bardziej ekstrawaganckie propozycje wielkanocne, zimą natomiast proponujemy nowoczesne odsłony makowców, szarlotek i ciast czekoladowych bądź wypieków korzennych. Dzięki elastyczności i dostosowywaniem się do potrzeb klienta zadowolimy miłośników cukierniczych tradycji i babcinych przepisów w takim samym stopniu jak wielbicieli nowinek i przełamywania znanych formuł nowymi nutami smakowymi i dodatkami. 

Oferujemy również torty i ciasta na inne okazje, https://slodkiepasje.pl/gallery/ciasta/

Zamówienia weselne, komunijne oraz na inne imprezy okolicznościowe realizujemy w miejscowościach: Zielona Góra, Nowa Sól, Szprotawa, Świebodzin, Kożuchów, Legnica, Głogów, Lubin, Żary, Żagań, Nowe Miasteczko, Sulechów etc.

Dodaj komentarz